Overslaan naar inhoud
De Biehal
  • Activiteiten

    GROEN- EN KLUSSENDIENST


    Groendienst Klussendienst Fietsroutenetwerk De Plezanten Hof

    KRINGWINKELS & OPHAALDIENST


    Kringwinkels Kringwinkels Chique Kringwinkel StockKringdingOphaaldienstSorteermagazijn

    HORECA & VERGADEREN


    BroodjesbarsGrand Café de Biehal Fietscafé Esmeraldahet ElementCatering & receptiesBuurtresto'sVergaderen

    STRIJKSTAPEL & WASSALON


    Strijkstapel Wassalon

    ZORG & Individueel maatwerk


    Zorg Individueel maatwerk

    MEUBELBEWARING & VERHUIS


    Meubelbewaring VerhuisdienstInboedelservice
    Follow us
  • Over ons
    • Wie zijn we?
    • Ons team
    • Projecten
    • Rondleidingen
  • Evenementen
  • Nieuws
  • Werken bij de Biehal
  • 0
  •  
  • Contacteer ons
De Biehal
  • 0
    • Activiteiten
    • Over ons
      • Wie zijn we?
      • Ons team
      • Projecten
      • Rondleidingen
    • Evenementen
    • Nieuws
    • Werken bij de Biehal
  •  
  • Contacteer ons

Nieuwe Kringwinkel in Pelt vanaf januari 2026

In januari 2026 openen we een gloednieuwe Kringwinkel in De Koel in Pelt. De nieuwe locatie zal de huidige Kringwinkel in Pelt vervangen.
  • Alle blogs
  • Kringwinkels
  • Nieuwe Kringwinkel in Pelt vanaf januari 2026
  • 5 november 2025 in
    Nieuwe Kringwinkel in Pelt vanaf januari 2026
    De Biehal VZW, Laura Raeymaekers

    In januari 2026 openen we een gloednieuwe Kringwinkel in De Koel in Pelt. De nieuwe locatie zal de huidige Kringwinkel in Pelt vervangen. Het volledige team van de huidige winkel verhuist mee naar het nieuwe pand. 

    Met een winkeloppervlakte van maar liefst 1 200 m² wordt dit de grootste Kringwinkel die we uitbaten. Aan de achterzijde van de winkel wordt er ook een Geefpunt ingericht, waar iedereen herbruikbare spullen kan schenken. 

    De nieuwe vestiging heeft ook een primeur want deze vestiging zal de eerste "shop-in-shop"-ervaring bieden met een geïntegreerde Kringwinkel Chique Pelt. In dit aparte gedeelte van de winkel vinden bezoekers een zorgvuldig geslecteerd aanbod aan kwalitatieve tweedehands merkkledij en -lederwaren. Nog een extra nieuwigheid is dat er in de Kringwinkel in Pelt ook planten te koop zullen zijn. Mensen kunnen hun oude planten binnenbrengen en na verzorging  worden deze opnieuw te koop aangeboden. 

    “Met de keuze voor De Koel hebben we bewust gekozen voor een grotere locatie waar we onze Kringwinkel-activiteiten verder kunnen laten groeien.” vertelt Jochim Schrooten, coördinator Kringwinkel. “De extra ruimte laat ons niet alleen toe om een ruimer assortiment aan te bieden aan de Peltenaren maar ook om onze Kringwinkel Chique te integreren. Zo brengen we voortaan ons volledige tweedehandsaanbod samen onder één dak.”

    De opening van de nieuwe winkel is voorzien voor januari 2026. De vestiging in de Kloosterstraat is nog geopend tot en met 13 december 2025. 

    In aanloop naar de opening is Kringwinkel de Biehal nog op zoek naar een “assistent-winkelverantwoordelijke” die mee zijn of haar schouders wil zetten onder dit nieuwe verhaal.
    Geïnteresseerden voor deze vacature kunnen hier terecht.

     

    in Kringwinkels
    Kringstore wordt Kringwinkel

    vzw de Biehal​
    Stationsstraat 206
    3920 Lommel

     

    info@debiehal.be
    +32 11 79 03 90

    Bedankt voor het registreren!

    Inschrijven

    Volg ons



    • Servicevoorwaarden
    • •
    • Privacybeleid

    We gebruiken cookies om je een betere gebruikerservaring op deze website te bieden. Cookiebeleid

    Alleen het essentiële Ik ga akkoord